Weidmüller - Gelijkstroomvoedingseenheid - PRO TOP3 960W 24V 40A
Ons artikelnummer
3080293
Artikelnummer fabrikant
2467120000
Type nummer
PRO TOP3 960W 24V 40A
EAN-code
4050118482027
Spanningstype voedingsspanning
AC/DC
1e Secundaire spanning
22.5 - 28.8 V
Breedte
89 mm
Secundaire spanning instelbaar
Ja
Kortsluitvast
Ja
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
2467120000 Power supply, 960 W, 40 A @ 60 °C
Power supply unit for providing DC voltage.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Gelijkstroomvoedingseenheid" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3080293 |
| Artikelnummer fabrikant | 2467120000 |
| EAN-code | 4050118482027 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gelijkstroomvoedingseenheid |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | PROtop |
| Type nummer | PRO TOP3 960W 24V 40A |
| Omschrijving | Power supply, 960 W, 40 A @ 60 °C |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| 1e Secundaire spanning | 22.5 - 28.8 V |
| Breedte | 89 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 400 - 500 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 400 - 500 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 450 - 500 V |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Opgenomen vermogen | 1007 VA |
| Vermogensafgifte | 960 W |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Wandmontage mogelijk | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Hoogte | 130 mm |
| Diepte | 175 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,699 kg |
| Afmeting verpakking | 0,279 x 0,218 x 0,183 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 656,80 per 1 st |
Artikel bevat 1 st