Weidmüller - Gelijkstroomvoedingseenheid - PRO TOP3 480W 24V 20A
Ons artikelnummer
3080292
Artikelnummer fabrikant
2467100000
Type nummer
PRO TOP3 480W 24V 20A
EAN-code
4050118482003
Spanningstype voedingsspanning
AC/DC
1e Secundaire spanning
22.5 - 28.8 V
Breedte
68 mm
Secundaire spanning instelbaar
Ja
Kortsluitvast
Ja
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
2467100000 Power supply, 480 W, 20 A @ 60 °C
Power supply unit for providing DC voltage.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Gelijkstroomvoedingseenheid" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3080292 |
| Artikelnummer fabrikant | 2467100000 |
| EAN-code | 4050118482003 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gelijkstroomvoedingseenheid |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | PROtop |
| Type nummer | PRO TOP3 480W 24V 20A |
| Omschrijving | Power supply, 480 W, 20 A @ 60 °C |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| 1e Secundaire spanning | 22.5 - 28.8 V |
| Breedte | 68 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 400 - 500 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 400 - 500 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 450 - 500 V |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Opgenomen vermogen | 510.6 VA |
| Vermogensafgifte | 480 W |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Wandmontage mogelijk | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Hoogte | 130 mm |
| Diepte | 125 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,67 kg |
| Afmeting verpakking | 0,225 x 0,187 x 0,169 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 379,55 per 1 st |
Artikel bevat 1 st