Weidmüller - Elektronicabehuizing - IE-PH-V14M-FO
Brutoprijs
16,52
Weidmüller - Elektronicabehuizing - IE-PH-V14M-FO
Ons artikelnummer
2205460
Artikelnummer fabrikant
1058100000
Type nummer
IE-PH-V14M-FO
EAN-code
4032248799213
Hoogte
26.8 mm
Diepte
72.45 mm
Materiaal
Overig
Breedte
22.3 mm
Uitvoering oppervlakte
Verzinkt
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1058100000 IE-PH-V14M-FO GLASVEZEL CONNECTOR
Empty housing especially for Industrial Ethernet connectors.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2205460 |
| Artikelnummer fabrikant | 1058100000 |
| EAN-code | 4032248799213 |
| Artikelklasse (ETIM) | Elektronicabehuizing |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | Industrial Ethernet |
| Type nummer | IE-PH-V14M-FO |
| Omschrijving | housing (industrial ethernet), IP67 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 26.8 mm |
| Diepte | 72.45 mm |
| Materiaal | Overig |
| Breedte | 22.3 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Verzinkt |
| Kleur | Overig |
| RAL-nummer | 0 |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 70 °C |
| Met geïntegreerde printplatenaansluittechniek | Nee |
| Side-by-side-behuizing | Nee |
| Met ventilatieopeningen | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 30 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,61 kg |
| Afmeting verpakking | 0,126 x 0,095 x 0,089 m |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 16,52 per 1 st |
Artikel bevat 1 st