Weidmüller - Elektronicabehuizing - CH20M12 S PPSC BL 2013
Brutoprijs
3,50
Weidmüller - Elektronicabehuizing - CH20M12 S PPSC BL 2013
Ons artikelnummer
2207263
Artikelnummer fabrikant
1104220000
Type nummer
CH20M12 S PPSC BL 2013
EAN-code
4032248878826
Hoogte
22.8 mm
Diepte
105.5 mm
Materiaal
Kunststof
Breedte
12.5 mm
Uitvoering oppervlakte
Onbehandeld
Productomschrijving
1104220000 CH20M12 S PPSC BL ELEKTRONISCHE BEHUIZING
The side element forms the upper and lower end of the housing. It determines the number of connection technology and the size of the ventilation opening.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2207263 |
| Artikelnummer fabrikant | 1104220000 |
| EAN-code | 4032248878826 |
| Artikelklasse (ETIM) | Elektronicabehuizing |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | OMNIMATE Housing - series CH20M |
| Type nummer | CH20M12 S PPSC BL 2013 |
| Omschrijving | Side element (Modular housing), Width: 12.5 , IP20 in installed state, |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 22.8 mm |
| Diepte | 105.5 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 12.5 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Kleur | Blauw |
| RAL-nummer | 5012 |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 120 °C |
| Type behuizing | Gesloten |
| Met geïntegreerde printplatenaansluittechniek | Ja |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Wandmontage mogelijk | Nee |
| Side-by-side-behuizing | Ja |
| Met ventilatieopeningen | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met afscherming | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 14 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,151 kg |
| Afmeting verpakking | 0,139 x 0,112 x 0,051 m |
| Volle verpakking bevat | 14 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3,50 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1104220000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1104220000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1104220000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1104220000
Artikel bevat 1 st