Weidmüller - Elektronicabehuizing - CH20M12 S PPSC BK 2010
Brutoprijs
3,00
Weidmüller - Elektronicabehuizing - CH20M12 S PPSC BK 2010
Ons artikelnummer
2207261
Artikelnummer fabrikant
1104200000
Type nummer
CH20M12 S PPSC BK 2010
EAN-code
4032248878574
Hoogte
22.8 mm
Diepte
105.5 mm
Materiaal
Kunststof
Breedte
12.5 mm
Uitvoering oppervlakte
Onbehandeld
Productomschrijving
1104200000 CH20M12 S PPSC BK ELEKTRONISCHE BEHUIZING
The side element forms the upper and lower end of the housing. It determines the number of connection technology and the size of the ventilation opening.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2207261 |
| Artikelnummer fabrikant | 1104200000 |
| EAN-code | 4032248878574 |
| Artikelklasse (ETIM) | Elektronicabehuizing |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | OMNIMATE Housing - series CH20M |
| Type nummer | CH20M12 S PPSC BK 2010 |
| Omschrijving | Side element (Modular housing), Width: 12.5 , IP20 in installed state, |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 22.8 mm |
| Diepte | 105.5 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 12.5 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Kleur | Zwart |
| RAL-nummer | 9011 |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 120 °C |
| Type behuizing | Gesloten |
| Met geïntegreerde printplatenaansluittechniek | Ja |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Wandmontage mogelijk | Nee |
| Side-by-side-behuizing | Ja |
| Met ventilatieopeningen | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met afscherming | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 14 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,137 kg |
| Afmeting verpakking | 0,139 x 0,111 x 0,051 m |
| Volle verpakking bevat | 14 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3,00 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1104200000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1104200000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1104200000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1104200000
Artikel bevat 1 st