Weidmüller - Elektronicabehuizing - CH20M12 F BK 2010
Brutoprijs
2,50
Weidmüller - Elektronicabehuizing - CH20M12 F BK 2010
Ons artikelnummer
2207260
Artikelnummer fabrikant
1104190000
Type nummer
CH20M12 F BK 2010
EAN-code
4032248878765
Hoogte
100.3 mm
Diepte
15.5 mm
Materiaal
Kunststof
Breedte
12.5 mm
Uitvoering oppervlakte
Onbehandeld
Productomschrijving
1104190000 CH20M12 F BK ELEKTRONISCHE BEHUIZING
Front element to close the Electronic housing.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2207260 |
| Artikelnummer fabrikant | 1104190000 |
| EAN-code | 4032248878765 |
| Artikelklasse (ETIM) | Elektronicabehuizing |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | OMNIMATE Housing - series CH20M |
| Type nummer | CH20M12 F BK 2010 |
| Omschrijving | Front element (Modular housing), Width: 12.5 , IP20 in installed state |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 100.3 mm |
| Diepte | 15.5 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 12.5 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Kleur | Zwart |
| RAL-nummer | 9011 |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 120 °C |
| Type behuizing | Gesloten |
| Met geïntegreerde printplatenaansluittechniek | Ja |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Wandmontage mogelijk | Nee |
| Side-by-side-behuizing | Ja |
| Met ventilatieopeningen | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met afscherming | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 46 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 70 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,316 kg |
| Afmeting verpakking | 0,329 x 0,232 x 0,038 m |
| Volle verpakking bevat | 70 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2,50 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1104190000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1104190000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1104190000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1104190000
Artikel bevat 1 st