Weidmüller - Elektronicabehuizing - CH20M FE 12-67 1.5SN RL
Brutoprijs
0,94
Weidmüller - Elektronicabehuizing - CH20M FE 12-67 1.5SN RL
Ons artikelnummer
2209502
Artikelnummer fabrikant
1189370000
Type nummer
CH20M FE 12-67 1.5SN RL
EAN-code
4032248972715
Diepte
13.1 mm
Materiaal
Overig
Uitvoering oppervlakte
Overig
RAL-nummer
7001
Type behuizing
Gesloten
Productomschrijving
1189370000 CH20M FE 12-67 1.5S PRINTPLAATCONNECTOR
Grounding contact for electronics housing.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2209502 |
| Artikelnummer fabrikant | 1189370000 |
| EAN-code | 4032248972715 |
| Artikelklasse (ETIM) | Elektronicabehuizing |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | OMNIMATE Housing - series CH20M |
| Type nummer | CH20M FE 12-67 1.5SN RL |
| Omschrijving | Earth contact (Electronic housing), IP20, Copper alloy, Silver grey |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Diepte | 13.1 mm |
| Materiaal | Overig |
| Uitvoering oppervlakte | Overig |
| RAL-nummer | 7001 |
| Type behuizing | Gesloten |
| Met geïntegreerde printplatenaansluittechniek | Ja |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Wandmontage mogelijk | Nee |
| Side-by-side-behuizing | Nee |
| Met ventilatieopeningen | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met afscherming | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 60 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 750 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,762 kg |
| Afmeting verpakking | 0,338 x 0,334 x 0,037 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 0,94 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1189370000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1189370000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1189370000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1189370000
Artikel bevat 1 st