Weidmüller - Eindplaat rijgklem - APP 2
Brutoprijs
0,85
Weidmüller - Eindplaat rijgklem - APP 2
Ons artikelnummer
2480411
Artikelnummer fabrikant
2489090000
Type nummer
APP 2
EAN-code
4050118499308
Kleur
Beige
Dikte
2.5 mm
Vastklikbaar
Ja
Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94
V0
Productomschrijving
APP 2 EINDPLAAT RIJGKLEM
Partition wall for the electrical separation of terminal blocks in adjacent cross-connections. The separation plate is also used for the optically recognisable separation of electric circuits in order to avoid wiring errors.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2480411 |
| Artikelnummer fabrikant | 2489090000 |
| EAN-code | 4050118499308 |
| Artikelklasse (ETIM) | Eindplaat rijgklem |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | A-series |
| Type nummer | APP 2 |
| Omschrijving | Partition plate (terminal), dark beige, Height: 75.51 mm, Width: 2.5 m |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Kleur | Beige |
| Dikte | 2.5 mm |
| Vastklikbaar | Ja |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 50 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,223 kg |
| Afmeting verpakking | 0,209 x 0,152 x 0,063 m |
| Volle verpakking bevat | 50 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 0,85 per 1 st |
Artikel bevat 1 st