Weidmüller - Computer-/USB kabel - IE-USB-A-A-1.5M
Brutoprijs
5,19
Weidmüller - Computer-/USB kabel - IE-USB-A-A-1.5M
Ons artikelnummer
2236011
Artikelnummer fabrikant
1993550015
Type nummer
IE-USB-A-A-1.5M
EAN-code
4050118378573
Lengte
1.5 m
Connectortype uiteinde 1
USB-A
Aansluittype aansluiting 1
Stekker
Connectortype uiteinde 2
USB-A
Aansluittype aansluiting 2
Stekker
Productomschrijving
1993550015 IE-USB-A-A-1.5M
Ready-to-connect USB cable with USB-to-USB or USB-to-micro-USB connectors in different lengths.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2236011 |
| Artikelnummer fabrikant | 1993550015 |
| EAN-code | 4050118378573 |
| Artikelklasse (ETIM) | PC-kabel |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | Industrial Ethernet |
| Type nummer | IE-USB-A-A-1.5M |
| Omschrijving | USB cable, USB A, PVC, black, Length: 1.5 m |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Lengte | 1.5 m |
| Connectortype uiteinde 1 | USB-A |
| Aansluittype aansluiting 1 | Stekker |
| Connectortype uiteinde 2 | USB-A |
| Aansluittype aansluiting 2 | Stekker |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,054 kg |
| Afmeting verpakking | 0,117 x 0,113 x 0,024 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 5,19 per 1 st |
Artikel bevat 1 st