Weidmüller - Combinatietang - VZZ S
Brutoprijs
36,49
Weidmüller - Combinatietang - VZZ S
Ons artikelnummer
2240388
Artikelnummer fabrikant
9046470000
Type nummer
VZZ S
EAN-code
4032248357741
Geïsoleerd 1000 V
Ja
Materiaal
Staal
Gewicht
140 g
Productomschrijving
9046470000 VZZ S TELEFOONTANG
Combination pliers can be used to grip, hold or separate.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2240388 |
| Artikelnummer fabrikant | 9046470000 |
| EAN-code | 4032248357741 |
| Artikelklasse (ETIM) | Combinatietang |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | VZZ S |
| Omschrijving | Combination pliers, Protective insulation, 1000 V: Yes |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geïsoleerd 1000 V | Ja |
| Materiaal | Staal |
| Gewicht | 140 g |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 45 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,14 kg |
| Afmeting verpakking | 0,216 x 0,064 x 0,032 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 36,49 per 1 st |
Artikel bevat 1 st