Weidmüller - Combinatietang - FZE ESD 130
Brutoprijs
58,96
Weidmüller - Combinatietang - FZE ESD 130
Ons artikelnummer
2240554
Artikelnummer fabrikant
9204760000
Type nummer
FZE ESD 130
EAN-code
4032248693115
Geïsoleerd 1000 V
Nee
Gewicht
69.7 g
Productomschrijving
9204760000 FZE ESD 130 KOMBINATIETANG
Combination pliers can be used to grip, hold or separate.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2240554 |
| Artikelnummer fabrikant | 9204760000 |
| EAN-code | 4032248693115 |
| Artikelklasse (ETIM) | Combinatietang |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | FZE ESD 130 |
| Omschrijving | Combination pliers, Protective insulation, 1000 V: No |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Gewicht | 69.7 g |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 17 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,088 kg |
| Afmeting verpakking | 0,18 x 0,078 x 0,025 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 58,96 per 1 st |
Artikel bevat 1 st