Weidmüller - Codering rijgklem - AAM 16 YE FLASH
Brutoprijs
13,92
per 100
Weidmüller - Codering rijgklem - AAM 16 YE FLASH
Ons artikelnummer
3082924
Artikelnummer fabrikant
2635590000
Type nummer
AAM 16 YE FLASH
EAN-code
4050118674538
Opdruk
Overig
Rastermaat
12 mm
Kleur
Geel
Halogeenvrij
Ja
Productomschrijving
2635590000 Terminal marking, Printed characters: Flash, yellow
Marker for labelling terminals. The markers can be labelled with a printer or plotter and the appropriate software.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3082924 |
| Artikelnummer fabrikant | 2635590000 |
| EAN-code | 4050118674538 |
| Artikelklasse (ETIM) | Codering rijgklem |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | AAM 16 YE FLASH |
| Omschrijving | Terminal marking, yellow, Printed characters: Flash, Width: 12 mm, Hei |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Opdruk | Overig |
| Rastermaat | 12 mm |
| Kleur | Geel |
| Halogeenvrij | Ja |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 36 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,009 kg |
| Afmeting verpakking | 0,077 x 0,055 x 0,009 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 13,92 per 100 st |
Artikel bevat 1 st