Wago - Verbindingsrijgklem - 280-834
Brutoprijs
1,95
Wago - Verbindingsrijgklem - 280-834
Ons artikelnummer
2998216
Artikelnummer fabrikant
280-834
Type nummer
280-834
EAN-code
4044918311427
Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls
0.08 - 2.5 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads
0.08 - 2.5 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads
0.08 - 2.5 mm²
Nom. (meet)stroom In
20 A
Breedte
5 mm
Productomschrijving
280-834 4-draads rijgklem M RIJGKLEM ASYM. 2,5MM2 BLAUW
4-draads rijgklem 2,5 mm² geschikt voor Ex i-toepassingen Markering in het midden voor draagrail 35 x 15 en 35 x 7,5 CAGE CLAMP® 2,50 mm² blauw
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2998216 |
| Artikelnummer fabrikant | 280-834 |
| EAN-code | 4044918311427 |
| Artikelklasse (ETIM) | Verbindingsrijgklem |
| Merk | Wago |
| Serie | Series 280 |
| Type nummer | 280-834 |
| Omschrijving | 4-draads rijgklem 2,5 mm² geschikt voor Ex i-toepassingen blauw |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.08 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.08 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.08 - 2.5 mm² |
| Nom. (meet)stroom In | 20 A |
| Breedte | 5 mm |
| Nom. (meet)spanning | 800 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Veerklemaansluiting |
| Aansluitpositie | Bovenop |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 4 |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Bedrijfstemperatuur | 105 - 105 °C |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Breedte/Rastermaat | 5 mm |
| Hoogte bij laagst mogelijke montagehoogte | 28 mm |
| Lengte | 75 mm |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Ja |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Kleur | Blauw |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Hoogte | 75 mm |
| Diepte | 28 mm |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 36 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,998 kg |
| Afmeting verpakking | 0,285 x 0,16 x 0,04 m |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1,95 per 1 st |
Artikel bevat 1 st