Wago - Verbindingsrijgklem - 280-520
Brutoprijs
289,00
per 100
Wago - Verbindingsrijgklem - 280-520
Ons artikelnummer
1119126
Artikelnummer fabrikant
280-520
Type nummer
280-520
EAN-code
4050821214908
Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls
0.08 - 2.5 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls
0.25 - 1.5 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads
0.08 - 2.5 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads
0.08 - 2.5 mm²
Nom. (meet)stroom In
20 A
Productomschrijving
280-520 2-etageklem 280-520
2-etageklem Rijg-/rijgklem met extra dwarsbrug in benedenverdieping voor draagrail 35 x 15 en 35 x 7,5 2,5 mm² CAGE CLAMP® 2,50 mm² grijs/grijs
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1119126 |
| Artikelnummer fabrikant | 280-520 |
| EAN-code | 4050821214908 |
| Artikelklasse (ETIM) | Verbindingsrijgklem |
| Merk | Wago |
| Serie | Series 280 |
| Type nummer | 280-520 |
| Omschrijving | 2-etageklem Rijg-/rijgklem met extra dwarsbrug in benedenverdieping gr |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.08 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.25 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.08 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.08 - 2.5 mm² |
| Nom. (meet)stroom In | 20 A |
| Breedte | 5 mm |
| Nom. (meet)spanning | 500 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Veerklemaansluiting |
| Aansluitpositie | Bovenop |
| Aantal aansluitniveaus | 2 |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Bedrijfstemperatuur | 105 - 105 °C |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Breedte/Rastermaat | 5 mm |
| Hoogte bij laagst mogelijke montagehoogte | 58.5 mm |
| Lengte | 74 mm |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Hoogte | 74 mm |
| Diepte | 58.5 mm |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 1305 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,634 kg |
| Afmeting verpakking | 0,355 x 0,095 x 0,07 m |
| Volle verpakking bevat | 50 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 289,00 per 100 st |
Artikel bevat 1 st