Wago - Verbindingsrijgklem - 2001-1201
Brutoprijs
76,00
per 100
Wago - Verbindingsrijgklem - 2001-1201
Ons artikelnummer
1012177
Artikelnummer fabrikant
2001-1201
Type nummer
2001-1201
EAN-code
4017332997287
Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls
0.25 - 2.5 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls
0.75 - 1.5 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads
0.5 - 2.5 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads
0.25 - 1.5 mm²
Nom. (meet)stroom In
18 A
Productomschrijving
2001-1201 2-draads rijgklem
2-draads rijgklem 1,5 mm² geschikt voor Ex e II-toepassingen Markering aan zijkant en in het midden voor draagrail 35 x 15 en 35 x 7,5 Push-in CA
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1012177 |
| Artikelnummer fabrikant | 2001-1201 |
| EAN-code | 4017332997287 |
| Artikelklasse (ETIM) | Verbindingsrijgklem |
| Merk | Wago |
| Serie | Series 2001 |
| Type nummer | 2001-1201 |
| Omschrijving | 2-draads rijgklem 1,5 mm² geschikt voor Ex e II-toepassingen grijs |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.25 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.75 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.5 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.25 - 1.5 mm² |
| Nom. (meet)stroom In | 18 A |
| Breedte | 4.2 mm |
| Nom. (meet)spanning | 800 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Veerklemaansluiting |
| Aansluitpositie | Bovenop |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Bedrijfstemperatuur | 105 - 105 °C |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Breedte/Rastermaat | 4.2 mm |
| Hoogte bij laagst mogelijke montagehoogte | 33 mm |
| Lengte | 48.5 mm |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Ja |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Hoogte | 48.5 mm |
| Diepte | 32.9 mm |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 900 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,432 kg |
| Afmeting verpakking | 0,235 x 0,11 x 0,052 m |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 76,00 per 100 st |
Artikel bevat 1 st