Wago - Veldbus, dec. periferie - communicatiemodule - 726-441
Brutoprijs
108,00
per 100
Wago - Veldbus, dec. periferie - communicatiemodule - 726-441
Ons artikelnummer
3021313
Artikelnummer fabrikant
726-441
Type nummer
726-441
EAN-code
4066966340174
Ondersteunt protocol TCP/IP
Nee
Breedte
65.3 mm
Ondersteunt protocol voor PROFIBUS
Nee
Ondersteunt protocol voor CAN
Nee
Ondersteunt protocol voor INTERBUS
Nee
Productomschrijving
726-441 Rangeerblok
Rangeerblok 48-polig Opdruk 1-48 geschikt voor Ex i-toepassingen Poolkleur geheel blauw Kamermarkering, zijde 1 en 2 verticaal 1,50 mm² blauw/d
Rangeerblok 48-polig Opdruk 1-48 geschikt voor Ex i-toepassingen Poolkleur geheel blauw Kamermarkering, zijde 1 en 2 verticaal 1,50 mm² donkerg
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3021313 |
| Artikelnummer fabrikant | 726-441 |
| EAN-code | 4066966340174 |
| Artikelklasse (ETIM) | Veldbus, dec. periferie - communicatiemodule |
| Merk | Wago |
| Serie | Series 726 |
| Type nummer | 726-441 |
| Omschrijving | Rangeerblok 48-polig Opdruk 1-48 blauw/donkergrijs |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Breedte | 65.3 mm |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt Protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Systeemcomponenten | Nee |
| Met potentiaalscheiding | Nee |
| Veldbusaansluiting via separate buskoppelaar mogelijk | Nee |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Wand-/directmontage mogelijk | Nee |
| Frontinbouw mogelijk | Nee |
| Rackmontage mogelijk | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Hoogte | 132 mm |
| Diepte | 36.5 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 30 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,577 KG |
| Afmeting verpakking | 0,228 x 0,14 x 0,18 M |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 108,00 per 100 st |
Artikel bevat 1 st