Wago - Veldbus, dec. periferie - basiseenheid - 750-330
Ons artikelnummer
3023408
Artikelnummer fabrikant
750-330
Type nummer
750-330
EAN-code
4055143586085
Met geïntegreerde stroomvoorziening
Ja
Ingangsspanning bij DC
24 - 24 V
Type ingangsspanning
DC
Breedte
61.5 mm
Max. primaire stroom bij DC
0.5 A
Productomschrijving
750-330 BACnet/IP eldbuscoupler
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3023408 |
| Artikelnummer fabrikant | 750-330 |
| EAN-code | 4055143586085 |
| Artikelklasse (ETIM) | Veldbus, dec. periferie - basiseenheid |
| Merk | Wago |
| Serie | WAGO - I/O - Systeme |
| Type nummer | 750-330 |
| Omschrijving | BACnet/IP veldbuscoupler |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Met geïntegreerde stroomvoorziening | Ja |
| Ingangsspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Type ingangsspanning | DC |
| Breedte | 61.5 mm |
| Max. primaire stroom bij DC | 0.5 A |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 0 |
| Aantal interfaces PROFINET | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces USB | 0 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal HW-interfaces Wireless | 0 |
| Aantal HW-interfaces overige | 2 |
| Met optische interface | Ja |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Ja |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt Protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Ja |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Systeemcomponenten | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal slots | 1 |
| Met inplug-modules, digitale I/O | Ja |
| Met inplug-modules, analoge I/O | Ja |
| Met inplug-modules, communicatiemodules | Ja |
| Met inplug-modules, functie- en technologie-module | Ja |
| Met inplug-modules, centrale modules | Ja |
| Met inplug-modules, overige | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Met potentiaalscheiding | Nee |
| Veldbusaansluiting via separate buskoppelaar mogelijk | Nee |
| Met buskoppelaar voor modulaire stationsopbouw | Ja |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Wand-/directmontage mogelijk | Nee |
| Frontinbouw mogelijk | Nee |
| Rackmontage mogelijk | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Hoogte | 71.9 mm |
| Diepte | 100 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,194 kg |
| Afmeting verpakking | 0,104 x 0,194 x 0,074 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st