Wago - Veldbus, dec. periferie - analoge in- en uitgangsmodule - 750-497
Brutoprijs
283,00
Wago - Veldbus, dec. periferie - analoge in- en uitgangsmodule - 750-497
Ons artikelnummer
3023515
Artikelnummer fabrikant
750-497
Type nummer
750-497
EAN-code
4055143350389
Voedingsspanning bij DC
24 - 24 V
Spanningstype voedingsspanning
DC
Ingang, stroom
Nee
Breedte
12 mm
Ingang, spanning
Ja
Productomschrijving
750-497 8AI
8-kanaals analoge ingang DC 0 … 10 V/±10 V Single ended
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3023515 |
| Artikelnummer fabrikant | 750-497 |
| EAN-code | 4055143350389 |
| Artikelklasse (ETIM) | Veldbus, dec. periferie - analoge in- en uitgangsmodule |
| Merk | Wago |
| Serie | Series 750 |
| Type nummer | 750-497 |
| Omschrijving | 8-kanaals analoge ingang DC 0 … 10 V/±10 V Single ended |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Voedingsspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Ingang, stroom | Nee |
| Breedte | 12 mm |
| Ingang, spanning | Ja |
| Ingang, weerstand | Nee |
| Ingang, weerstandsthermometer | Nee |
| Ingang, thermo-element | Nee |
| Ingangssignaal configureerbaar | Ja |
| Analoge ingangen, resolutie | 12 Bit |
| Uitgang, stroom | Nee |
| Uitgang, spanning | Nee |
| Uitgangssignaal configureerbaar | Nee |
| Aantal analoge ingangen | 8 |
| Aantal analoge uitgangen | 0 |
| Configureerbare analoge ingangen | Nee |
| Configureerbare analoge uitgangen | Nee |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 0 |
| Aantal interfaces PROFINET | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal HW-interfaces Wireless | 0 |
| Aantal HW-interfaces overige | 0 |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt Protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Systeemcomponenten | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Veldbusaansluiting via separate buskoppelaar mogelijk | Ja |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Wand-/directmontage mogelijk | Nee |
| Frontinbouw mogelijk | Nee |
| Rackmontage mogelijk | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Hoogte | 100 mm |
| Diepte | 69 mm |
| Aantal HW-interfaces USB | 0 |
| Opgenomen vermogen | 1 W |
| Ondersteunt protocol voor EtherCAT | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie klasse I | Ja |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie klasse II | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie klasse III | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie divisie I | Ja |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie divisie 2 | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep A (Acetyleen) | Ja |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep B (waterstof) | Ja |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep C (ethyleen) | Ja |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep D (propaan) | Ja |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep E (metaalstof) | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep F (koolstofhoudend stof) | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep G (niet geleidende stof) | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 2 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,061 KG |
| Afmeting verpakking | 0,104 x 0,02 x 0,074 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 283,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st