Wago - Netwerkswitch - 852-1112
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Wago - Netwerkswitch - 852-1112
Ons artikelnummer
1233375
Artikelnummer fabrikant
852-1112
Type nummer
852-1112
EAN-code
4055143500180
Ethernet
Ja
Aantal poorten 10/100 Mbps RJ45
0
Aantal poorten 10/100 Mbps M12
0
Aantal poorten 100Mbps SC
0
Aantal poorten 100Mbps ST
0
Productomschrijving
852-1112 INDUSTRIAL ECO SWITCH SWITCH 8 ports 1000BASE-T,ZW
Industrial ECO Switch 8 ports 1000Base-T zwart
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1233375 |
| Artikelnummer fabrikant | 852-1112 |
| EAN-code | 4055143500180 |
| Artikelklasse (ETIM) | Netwerkswitch |
| Merk | Wago |
| Serie | Series 852 |
| Type nummer | 852-1112 |
| Omschrijving | Industrial ECO Switch 8 ports 1000Base-T zwart |
| Land van Oorsprong | TW |
Technisch
| Ethernet | Ja |
| Aantal poorten 10/100 Mbps RJ45 | 0 |
| Aantal poorten 10/100 Mbps M12 | 0 |
| Aantal poorten 100Mbps SC | 0 |
| Aantal poorten 100Mbps ST | 0 |
| Breedte | 46 mm |
| Aantal poorten 1000Mbps RJ45 | 0 |
| Aantal poorten 100/1000 Mbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal poorten 10/100/1000 Mbps RJ45 | 8 |
| Aantal poorten 1000Mbps SC (SX) | 0 |
| Aantal poorten 1000Mbps SC (LX) | 0 |
| Aantal poorten 10 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps GBIC | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal combi poorten RJ45/Mini GBIC | 0 |
| Aantal overige poorten | 0 |
| Montagewijze | DIN-rail (Omega-rail) |
| Aantal max. stapelbare switches | 0 |
| Aantal moduleslots | 0 |
| Layer 2 | Ja |
| Layer 3 | Nee |
| Managebaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Hoogte | 116 mm |
| Diepte | 110 mm |
| Aantal poorten 100 Mbps POF | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps POF | 0 |
| Aantal PoE-poorten | 0 |
| Max. PoE-vermogen | 0 W |
| Power over Ethernet | Overig |
| Aantal poorten 10 Gbps RJ45 | 0 |
| Aantal poorten 40 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal poorten 100 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Max. opgenomen vermogen | 6 W |
| Redundante stroomvoorziening | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,624 kg |
| Afmeting verpakking | 0,235 x 0,18 x 0,065 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st