Wago - Netwerkswitch - 852-1111/000-001
Brutoprijs
187,00
Wago - Netwerkswitch - 852-1111/000-001
Ons artikelnummer
3378372
Artikelnummer fabrikant
852-1111/000-001
Type nummer
852-1111/000-001
EAN-code
4066966254990
Ethernet
Ja
Aantal poorten 10/100 Mbps RJ45
0
Aantal poorten 10/100 Mbps M12
0
Aantal poorten 100Mbps SC
0
Aantal poorten 100Mbps ST
0
Productomschrijving
852-1111/000-001 SWITCH 5 PORT ZWART
Industrial ECO Switch 5 ports 1000Base-T zwart
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3378372 |
| Artikelnummer fabrikant | 852-1111/000-001 |
| EAN-code | 4066966254990 |
| Artikelklasse (ETIM) | Netwerkswitch |
| Merk | Wago |
| Serie | |
| Type nummer | 852-1111/000-001 |
| Omschrijving | Industrial ECO Switch 5 ports 1000Base-T zwart |
| Land van Oorsprong | TW |
Technisch
| Ethernet | Ja |
| Aantal poorten 10/100 Mbps RJ45 | 0 |
| Aantal poorten 10/100 Mbps M12 | 0 |
| Aantal poorten 100Mbps SC | 0 |
| Aantal poorten 100Mbps ST | 0 |
| Breedte | 23.4 mm |
| Aantal poorten 1000Mbps RJ45 | 0 |
| Aantal poorten 100/1000 Mbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal poorten 10/100/1000 Mbps RJ45 | 5 |
| Aantal poorten 1000Mbps SC (SX) | 0 |
| Aantal poorten 1000Mbps SC (LX) | 0 |
| Aantal poorten 10 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps GBIC | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal combi poorten RJ45/Mini GBIC | 0 |
| Aantal overige poorten | 0 |
| Montagewijze | DIN-rail (Omega-rail) |
| Aantal max. stapelbare switches | 0 |
| Aantal moduleslots | 0 |
| Layer 2 | Ja |
| Layer 3 | Nee |
| Managebaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Hoogte | 109.2 mm |
| Diepte | 73.8 mm |
| Aantal poorten 100 Mbps POF | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps POF | 0 |
| Aantal PoE-poorten | 0 |
| Max. PoE-vermogen | 0 W |
| Power over Ethernet | Overig |
| Aantal poorten 10 Gbps RJ45 | 0 |
| Aantal poorten 40 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal poorten 100 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Compatibel met Grade2TV volgens XP-C 90-483 | Nee |
| Compatibel met Grade3TV volgens XP-C 90-483 | Nee |
| Max. opgenomen vermogen | 4 W |
| Redundante stroomvoorziening | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,341 KG |
| Afmeting verpakking | 0,24 x 0,13 x 0,068 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 187,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st