Wago - Netwerkswitch - 852-102
Brutoprijs
282,00
Wago - Netwerkswitch - 852-102
Ons artikelnummer
1160025
Artikelnummer fabrikant
852-102
Type nummer
852-102
EAN-code
4045454665944
Ethernet
Ja
Aantal poorten 10/100 Mbps RJ45
8
Aantal poorten 10/100 Mbps M12
0
Aantal poorten 100Mbps SC
0
Aantal poorten 100Mbps ST
0
Productomschrijving
852-102 INDUSTRIAL SWITCH 8-PORT ETHERNET SWITCH
Industrial Switch 8 ports 100Base-TX zwart
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1160025 |
| Artikelnummer fabrikant | 852-102 |
| EAN-code | 4045454665944 |
| Artikelklasse (ETIM) | Netwerkswitch |
| Merk | Wago |
| Serie | Series 852 |
| Type nummer | 852-102 |
| Omschrijving | Industrial Switch 8 ports 100Base-TX zwart |
| Land van Oorsprong | TW |
Technisch
| Ethernet | Ja |
| Aantal poorten 10/100 Mbps RJ45 | 8 |
| Aantal poorten 10/100 Mbps M12 | 0 |
| Aantal poorten 100Mbps SC | 0 |
| Aantal poorten 100Mbps ST | 0 |
| Breedte | 50 mm |
| Aantal poorten 1000Mbps RJ45 | 0 |
| Aantal poorten 100/1000 Mbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal poorten 10/100/1000 Mbps RJ45 | 0 |
| Aantal poorten 1000Mbps SC (SX) | 0 |
| Aantal poorten 1000Mbps SC (LX) | 0 |
| Aantal poorten 10 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps GBIC | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal combi poorten RJ45/Mini GBIC | 0 |
| Aantal overige poorten | 0 |
| Montagewijze | DIN-rail (Omega-rail) |
| Aantal max. stapelbare switches | 0 |
| Aantal moduleslots | 0 |
| Layer 2 | Ja |
| Layer 3 | Nee |
| Managebaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Hoogte | 162 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Aantal poorten 100 Mbps POF | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps POF | 0 |
| Aantal PoE-poorten | 0 |
| Max. PoE-vermogen | 0 W |
| Power over Ethernet | Overig |
| Aantal poorten 10 Gbps RJ45 | 0 |
| Aantal poorten 40 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal poorten 100 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Compatibel met Grade2TV volgens XP-C 90-483 | Nee |
| Compatibel met Grade3TV volgens XP-C 90-483 | Nee |
| Max. opgenomen vermogen | 5.28 W |
| Redundante stroomvoorziening | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 37 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,909 KG |
| Afmeting verpakking | 0,1 x 0,1 x 0,1 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 282,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st