Wago - Kroonklemmenstrook - 264-112
Brutoprijs
11,02
Wago - Kroonklemmenstrook - 264-112
Ons artikelnummer
3017725
Artikelnummer fabrikant
264-112
Type nummer
264-112
EAN-code
4044918425919
Boorgatafstand centrisch
81.6 mm
Explosiegeteste uitvoering Ex-e
Nee
Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls
0.08 - 2.5 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls
0.25 - 1.5 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads
0.08 - 2.5 mm²
Productomschrijving
264-112 2-draads klemmenstrook
2-draads klemmenstrook zonder drukknop met bevestigingsflenzen 12-polig voor schroefbevestiging en soortgelijke bevestigingswijzen Bevestigingsga
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3017725 |
| Artikelnummer fabrikant | 264-112 |
| EAN-code | 4044918425919 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kroonklemmenstrook |
| Merk | Wago |
| Serie | Series 264 |
| Type nummer | 264-112 |
| Omschrijving | 2-draads klemmenstrook zonder drukknop met bevestigingsflenzen grijs |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Boorgatafstand centrisch | 81.6 mm |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.08 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.25 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.08 - 2.5 mm² |
| Breedte | 88 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.08 - 2.5 mm² |
| Nom. (meet)stroom In | 24 A |
| Nom. (meet)spanning | 800 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Veerklemaansluiting |
| Aansluitpositie | Bovenop |
| Aantal polen | 12 |
| Aantal klemposities per pool | 2 |
| Montagewijze | Overig |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Bedrijfstemperatuur | 105 - 105 °C |
| Breedte/Rastermaat | 88 mm |
| Hoogte bij laagst mogelijke montagehoogte | 22 mm |
| Lengte | 32 mm |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Transparant | Nee |
| Hoogte | 32 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Diepte | 22.1 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 30 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 25 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,278 KG |
| Afmeting verpakking | 0,19 x 0,125 x 0,12 M |
| Volle verpakking bevat | 25 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 11,02 per 1 st |
Artikel bevat 1 st