Wago - Interfacemodule - 704-5213
Brutoprijs
335,00
Wago - Interfacemodule - 704-5213
Ons artikelnummer
4183356
Artikelnummer fabrikant
704-5213
Type nummer
704-5213
EAN-code
4050821845812
Uitvoering elektrische aansluiting, regelzijdig
Overig
Aantal polen
10
Nom. (meet)spanning
50 V
Nom. (meet)stroom
12 A
Breedte
139 mm
Productomschrijving
704-5213 INTERFACEMODULE VOOR SYSTEEMBEKABELING CONNECTOR CONFORM DIN 41651 MAL
Interfacemodule voor systeembekabeling Connector conform DIN 41651 Male steker 10-polig 8-kanaals relaisuitgang 1 wisselcontact Printklemmen me
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4183356 |
| Artikelnummer fabrikant | 704-5213 |
| EAN-code | 4050821845812 |
| Artikelklasse (ETIM) | Interfacemodule |
| Merk | Wago |
| Serie | Serie 704 |
| Type nummer | 704-5213 |
| Omschrijving | Interfacemodule voor systeembekabeling Connector conform DIN 41651 Mal |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Uitvoering elektrische aansluiting, regelzijdig | Overig |
| Aantal polen | 10 |
| Nom. (meet)spanning | 50 V |
| Nom. (meet)stroom | 12 A |
| Breedte | 139 mm |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Diepte | 55 mm |
| Hoogte | 105 mm |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 44 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,41 kg |
| Afmeting verpakking | 0,188 x 0,123 x 0,086 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 335,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st