Wago - Interfacemodule - 704-5024
Brutoprijs
272,00
Wago - Interfacemodule - 704-5024
Ons artikelnummer
3019620
Artikelnummer fabrikant
704-5024
Type nummer
704-5024
EAN-code
4045454980139
Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig
Veerklemaansluiting
Uitvoering elektrische aansluiting, regelzijdig
Overig
Aantal polen
48
Nom. (meet)spanning
50 V
Nom. (meet)stroom
5 A
Productomschrijving
704-5024 IM-S
Interfacemodule voor systeembekabeling Connector conform DIN 41651 Male steker 20-polig 16-kanaals relaisuitgang 1 wisselcontact 3-etage printkl
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3019620 |
| Artikelnummer fabrikant | 704-5024 |
| EAN-code | 4045454980139 |
| Artikelklasse (ETIM) | Interfacemodule |
| Merk | Wago |
| Serie | Series 704 |
| Type nummer | 704-5024 |
| Omschrijving | Interfacemodule voor systeembekabeling Connector conform DIN 41651 Mal |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting, regelzijdig | Overig |
| Aantal polen | 48 |
| Nom. (meet)spanning | 50 V |
| Nom. (meet)stroom | 5 A |
| Breedte | 111 mm |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Diepte | 105 mm |
| Hoogte | 105 mm |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 16 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,36 kg |
| Afmeting verpakking | 0,13 x 0,115 x 0,115 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 272,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st