Wago - Interfacemodule - 704-3004
Ons artikelnummer
4118408
Artikelnummer fabrikant
704-3004
Type nummer
704-3004
EAN-code
4050821220541
Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig
Veerklemaansluiting
Uitvoering elektrische aansluiting, regelzijdig
Overig
Aantal polen
32
Nom. (meet)spanning
250 V
Nom. (meet)stroom
3 A
Productomschrijving
704-3004 INTERFACEMODULE VOOR SYSTEEMBEKABELING VOOR CONNECTOREN SERIE 232 2 X
Interfacemodule voor systeembekabeling voor connectoren serie 232 2 x 10-polig 16-kanaals digitale in- of uitgang 2-draads aansluiting 2-etage pr
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4118408 |
| Artikelnummer fabrikant | 704-3004 |
| EAN-code | 4050821220541 |
| Artikelklasse (ETIM) | Interfacemodule |
| Merk | Wago |
| Serie | Serie 704 |
| Type nummer | 704-3004 |
| Omschrijving | Interfacemodule voor systeembekabeling voor connectoren serie 232 2 x |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting, regelzijdig | Overig |
| Aantal polen | 32 |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Nom. (meet)stroom | 3 A |
| Breedte | 111 mm |
| Diepte | 85 mm |
| Hoogte | 85 mm |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 44 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,172 kg |
| Afmeting verpakking | 0,056 x 0,111 x 0,085 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 96,21 per 1 st |
Artikel bevat 1 st