Wago - Interfacemodule - 704-2034
Brutoprijs
150,00
Wago - Interfacemodule - 704-2034
Ons artikelnummer
4118403
Artikelnummer fabrikant
704-2034
Type nummer
704-2034
EAN-code
4050821220626
Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig
Veerklemaansluiting
Uitvoering elektrische aansluiting, regelzijdig
Overig
Aantal polen
32
Nom. (meet)spanning
50 V
Nom. (meet)stroom
2 A
Productomschrijving
704-2034 INTERFACEMODULE VOOR SYSTEEMBEKABELING CONNECTOR CONFORM DIN 41651 MAL
Interfacemodule voor systeembekabeling Connector conform DIN 41651 Male steker 20-polig 16-kanaals digitale in- of uitgang 2-draads aansluiting
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4118403 |
| Artikelnummer fabrikant | 704-2034 |
| EAN-code | 4050821220626 |
| Artikelklasse (ETIM) | Interfacemodule |
| Merk | Wago |
| Serie | Serie 704 |
| Type nummer | 704-2034 |
| Omschrijving | Interfacemodule voor systeembekabeling Connector conform DIN 41651 Mal |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting, regelzijdig | Overig |
| Aantal polen | 32 |
| Nom. (meet)spanning | 50 V |
| Nom. (meet)stroom | 2 A |
| Breedte | 120 mm |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Diepte | 85 mm |
| Hoogte | 85 mm |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 44 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,285 KG |
| Afmeting verpakking | 0,13 x 0,115 x 0,115 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 150,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st