Wago - Interfacemodule - 289-822
Brutoprijs
216,00
Wago - Interfacemodule - 289-822
Ons artikelnummer
3019452
Artikelnummer fabrikant
289-822
Type nummer
289-822
EAN-code
4045454591915
Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig
Veerklemaansluiting
Uitvoering elektrische aansluiting, regelzijdig
Sub-D
Aantal polen
64
Nom. (meet)spanning
50 V
Nom. (meet)stroom
1 A
Productomschrijving
289-822 Interfacemodule
Interfacemodule HD-Sub-D Male steker 62-polig voor 19"-frame 1,50 mm²
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3019452 |
| Artikelnummer fabrikant | 289-822 |
| EAN-code | 4045454591915 |
| Artikelklasse (ETIM) | Interfacemodule |
| Merk | Wago |
| Serie | Series 289 |
| Type nummer | 289-822 |
| Omschrijving | Interfacemodule HD-Sub-D Male steker |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting, regelzijdig | Sub-D |
| Aantal polen | 64 |
| Nom. (meet)spanning | 50 V |
| Nom. (meet)stroom | 1 A |
| Breedte | 80 mm |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Diepte | 132 mm |
| Hoogte | 27 mm |
| Montagewijze | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,304 kg |
| Afmeting verpakking | 0,333 x 0,164 x 0,06 m |
| Volle verpakking bevat | 8 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 216,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st