Wago - Interfacemodule - 289-664
Brutoprijs
43,53
Wago - Interfacemodule - 289-664
Ons artikelnummer
3019434
Artikelnummer fabrikant
289-664
Type nummer
289-664
EAN-code
4045454193294
Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig
Veerklemaansluiting
Uitvoering elektrische aansluiting, regelzijdig
Overig
Nom. (meet)spanning
100 V
Nom. (meet)stroom
1 A
Breedte
56 mm
Productomschrijving
289-664 Aansluitmodule
Sensor-actuatormodule 8-kanaals digitale ingang 3-draads aansluiting in montagevoet 2,50 mm²
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3019434 |
| Artikelnummer fabrikant | 289-664 |
| EAN-code | 4045454193294 |
| Artikelklasse (ETIM) | Interfacemodule |
| Merk | Wago |
| Serie | Series 289 |
| Type nummer | 289-664 |
| Omschrijving | Sensor-actuatormodule 8-kanaals digitale ingang 3-draads aansluiting |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting, regelzijdig | Overig |
| Nom. (meet)spanning | 100 V |
| Nom. (meet)stroom | 1 A |
| Breedte | 56 mm |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Diepte | 85 mm |
| Hoogte | 85 mm |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 16 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,423 kg |
| Afmeting verpakking | 0,319 x 0,098 x 0,052 m |
| Volle verpakking bevat | 5 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 43,53 per 1 st |
Artikel bevat 1 st