Wago - Interfacemodule - 289-613
Brutoprijs
48,16
Wago - Interfacemodule - 289-613
Ons artikelnummer
3019421
Artikelnummer fabrikant
289-613
Type nummer
289-613
EAN-code
4045454405465
Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig
Veerklemaansluiting
Uitvoering elektrische aansluiting, regelzijdig
Overig
Aantal polen
16
Nom. (meet)spanning
125 V
Nom. (meet)stroom
1 A
Productomschrijving
289-613 Interfacemodule
Interfacemodule Connector conform DIN 41651 16-polig 2-etage printklemmen in montagevoet 2,50 mm²
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3019421 |
| Artikelnummer fabrikant | 289-613 |
| EAN-code | 4045454405465 |
| Artikelklasse (ETIM) | Interfacemodule |
| Merk | Wago |
| Serie | Series 289 |
| Type nummer | 289-613 |
| Omschrijving | Interfacemodule Connector conform DIN 41651 16-polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting, regelzijdig | Overig |
| Aantal polen | 16 |
| Nom. (meet)spanning | 125 V |
| Nom. (meet)stroom | 1 A |
| Breedte | 45 mm |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Diepte | 85 mm |
| Hoogte | 85 mm |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 44 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,278 kg |
| Afmeting verpakking | 0,228 x 0,14 x 0,18 m |
| Volle verpakking bevat | 20 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 48,16 per 1 st |
Artikel bevat 1 st