Wago - Interfacemodule - 289-457
Brutoprijs
60,40
Wago - Interfacemodule - 289-457
Ons artikelnummer
3019376
Artikelnummer fabrikant
289-457
Type nummer
289-457
EAN-code
4045454413781
Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig
Veerklemaansluiting
Uitvoering elektrische aansluiting, regelzijdig
Sub-D
Aantal polen
25
Nom. (meet)spanning
50 V
Nom. (meet)stroom
1 A
Productomschrijving
289-457 Interfacemodule
Interfacemodule Sub-Min-D Bussenstrook 25-polig Contrasteker met soldeeraansluiting Insteekrichting verticaal Printklemmen, 2 rijen met montage
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3019376 |
| Artikelnummer fabrikant | 289-457 |
| EAN-code | 4045454413781 |
| Artikelklasse (ETIM) | Interfacemodule |
| Merk | Wago |
| Serie | Series 289 |
| Type nummer | 289-457 |
| Omschrijving | Interfacemodule Sub-Min-D Bussenstrook |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting, regelzijdig | Sub-D |
| Aantal polen | 25 |
| Nom. (meet)spanning | 50 V |
| Nom. (meet)stroom | 1 A |
| Breedte | 79 mm |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Diepte | 63.5 mm |
| Hoogte | 63.5 mm |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 44 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,855 kg |
| Afmeting verpakking | 0,192 x 0,128 x 0,124 m |
| Volle verpakking bevat | 15 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 60,40 per 1 st |
Artikel bevat 1 st