Wago - Interfacemodule - 289-196
Brutoprijs
96,21
Wago - Interfacemodule - 289-196
Ons artikelnummer
3019340
Artikelnummer fabrikant
289-196
Type nummer
289-196
EAN-code
4055143572637
Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig
Veerklemaansluiting
Uitvoering elektrische aansluiting, regelzijdig
RJ45
Aantal polen
4
Breedte
20.5 mm
Diepte
85 mm
Productomschrijving
289-196 OVERGANGSMODULE
Interfacemodule RJ-45 met vermogenscontacten Printklemmen Cat. 5
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3019340 |
| Artikelnummer fabrikant | 289-196 |
| EAN-code | 4055143572637 |
| Artikelklasse (ETIM) | Interfacemodule |
| Merk | Wago |
| Serie | Series 289 |
| Type nummer | 289-196 |
| Omschrijving | Interfacemodule RJ-45 met vermogenscontacten |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting, regelzijdig | RJ45 |
| Aantal polen | 4 |
| Breedte | 20.5 mm |
| Diepte | 85 mm |
| Hoogte | 51 mm |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 16 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 5 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,189 kg |
| Afmeting verpakking | 0,109 x 0,109 x 0,052 m |
| Volle verpakking bevat | 5 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 96,21 per 1 st |
Artikel bevat 1 st