Wago - Interfacemodule - 288-870/000-040
Brutoprijs
115,00
Wago - Interfacemodule - 288-870/000-040
Ons artikelnummer
3019316
Artikelnummer fabrikant
288-870/000-040
Type nummer
288-870/000-040
EAN-code
4055143107679
Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig
Veerklemaansluiting
Uitvoering elektrische aansluiting, regelzijdig
Overig
Nom. (meet)stroom
10 A
Breedte
85 mm
Diepte
154 mm
Productomschrijving
288-870/000-040 PD-MOD
Potentiaalverdeelmodule 8 potentialen met elk 6 klemposities met 42 massaklemposities
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3019316 |
| Artikelnummer fabrikant | 288-870/000-040 |
| EAN-code | 4055143107679 |
| Artikelklasse (ETIM) | Interfacemodule |
| Merk | Wago |
| Serie | Series 288 |
| Type nummer | 288-870/000-040 |
| Omschrijving | Potentiaalverdeelmodule 8 potentialen met elk 6 klemposities |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting, regelzijdig | Overig |
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Breedte | 85 mm |
| Diepte | 154 mm |
| Hoogte | 85 mm |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 44 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,323 kg |
| Afmeting verpakking | 0,191 x 0,13 x 0,096 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 115,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st