Wago - Interfacemodule - 288-867
Brutoprijs
71,10
Wago - Interfacemodule - 288-867
Ons artikelnummer
3019314
Artikelnummer fabrikant
288-867
Type nummer
288-867
EAN-code
4050821889687
Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig
Veerklemaansluiting
Uitvoering elektrische aansluiting, regelzijdig
Overig
Nom. (meet)spanning
50 V
Nom. (meet)stroom
10 A
Breedte
70 mm
Productomschrijving
288-867 PD-MOD
Potentiaalverdeelmodule 4 potentialen met elk 6 klemposities
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3019314 |
| Artikelnummer fabrikant | 288-867 |
| EAN-code | 4050821889687 |
| Artikelklasse (ETIM) | Interfacemodule |
| Merk | Wago |
| Serie | Series 288 |
| Type nummer | 288-867 |
| Omschrijving | Potentiaalverdeelmodule 4 potentialen met elk 6 klemposities |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting, regelzijdig | Overig |
| Nom. (meet)spanning | 50 V |
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Breedte | 70 mm |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Diepte | 150 mm |
| Hoogte | 105 mm |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 16 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,204 kg |
| Afmeting verpakking | 0,129 x 0,109 x 0,08 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 71,10 per 1 st |
Artikel bevat 1 st