Wago - Doorverbindingsbrug rijgklem - 284-413
Brutoprijs
143,00
per 100
Wago - Doorverbindingsbrug rijgklem - 284-413
Ons artikelnummer
1603605
Artikelnummer fabrikant
284-413
Type nummer
284-413
EAN-code
4044918255455
Model
Reduceerverbinder
Aantal overbrugde klemmen
2
Explosiegeteste uitvoering Ex-e
Nee
Nom. (meet)stroom In
30 A
Nom. (meet)spanning
800 V
Productomschrijving
284-413 REDUCEERBRUG GEïSOLEERD VAN 10/6 MM² NAAR
Reduceerbrug van serie 284/282 naar serie 282/281 geïsoleerd grijs
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1603605 |
| Artikelnummer fabrikant | 284-413 |
| EAN-code | 4044918255455 |
| Artikelklasse (ETIM) | Doorverbindingsbrug rijgklem |
| Merk | Wago |
| Serie | Series 284 |
| Type nummer | 284-413 |
| Omschrijving | Reduceerbrug van serie 284/282 naar serie 282/281 geïsoleerd grijs |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Reduceerverbinder |
| Aantal overbrugde klemmen | 2 |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Nom. (meet)stroom In | 30 A |
| Nom. (meet)spanning | 800 V |
| Geïsoleerd | Ja |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Montagewijze | Steekbaar |
| Rastermaat | 5.2 mm |
| Kleur | Grijs |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 308 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,163 KG |
| Afmeting verpakking | 0,109 x 0,109 x 0,052 M |
| Volle verpakking bevat | 50 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 143,00 per 100 st |
Artikel bevat 1 st