Wago - Connector voor insteekbare gebouwinstallatie - 770-113/147-000
Brutoprijs
866,00
per 100
Wago - Connector voor insteekbare gebouwinstallatie - 770-113/147-000
Ons artikelnummer
3024762
Artikelnummer fabrikant
770-113/147-000
Type nummer
770-113/147-000
EAN-code
4045454729455
Nom. (meet)spanning
250 V
Nom. (meet)stroom
20 A
Aantal polen
3
Beschermingsgraad (IP)
IP20
Aansluitwijze
Veerklemaansluiting
Productomschrijving
770-113/147-000 STEKER MALE MET BRUG L-N 3-POL. ZW.
Brugsteker met gemonteerde trekontlastingsbehuizing 3-polig Cod. A Brug L-N 4,00 mm² zwart
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3024762 |
| Artikelnummer fabrikant | 770-113/147-000 |
| EAN-code | 4045454729455 |
| Artikelklasse (ETIM) | Connector voor insteekbare gebouwinstallatie |
| Merk | Wago |
| Serie | Series 770 |
| Type nummer | 770-113/147-000 |
| Omschrijving | Brugsteker met gemonteerde trekontlastingsbehuizing 3-polig zwart |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Nom. (meet)stroom | 20 A |
| Aantal polen | 3 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aansluitwijze | Veerklemaansluiting |
| Breedte | 34.6 mm |
| Model | Stekker |
| Aantal aansluitingen per pool | 2 |
| Mechanische codering | Ja |
| Met trekontlasting | Ja |
| Materiaal behuizing | Polyamide (PA) |
| Halogeenvrij | Ja |
| Vuurbelasting | 1.042 kWh |
| Contactmateriaal | Overig |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Overig |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Doorgangsweerstand | 3 mOhm |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Lengte | 75.9 mm |
| Hoogte | 15 mm |
| Type vergrendeling | Separaat |
| Max. continutemperatuur bestendigheid contactdeel | 85 °C |
| Max. continutemperatuur bestendigheid trekontlasting | 105 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 16 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 25 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,638 kg |
| Afmeting verpakking | 0,191 x 0,13 x 0,096 m |
| Volle verpakking bevat | 25 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 866,00 per 100 st |
Artikel bevat 1 st