Wago - Compacte verdeler voor insteekbare gebouwinstallatie - 899-631/100-000
Brutoprijs
11.760,00
per 100
Wago - Compacte verdeler voor insteekbare gebouwinstallatie - 899-631/100-000
Ons artikelnummer
3032734
Artikelnummer fabrikant
899-631/100-000
Type nummer
899-631/100-000
EAN-code
4055143287654
Nom. (meet)spanning
250 V
Nom. (meet)stroom
25 A
Aantal polen
3
Beschermingsgraad (IP)
IP20
Aantal ingangen
1
Productomschrijving
899-631/100-000 VERDELERBOX ZW.
Verdeeldoos Draai- naar wisselstroom (400 V/230 V) 1 ingang 7 uitgangen Cod. A MIDI zwart
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3032734 |
| Artikelnummer fabrikant | 899-631/100-000 |
| EAN-code | 4055143287654 |
| Artikelklasse (ETIM) | Compacte verdeler voor insteekbare gebouwinstallatie |
| Merk | Wago |
| Serie | Series 899 |
| Type nummer | 899-631/100-000 |
| Omschrijving | Verdeeldoos Draai- naar wisselstroom (400 V/230 V) 1 ingang zwart |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Nom. (meet)stroom | 25 A |
| Aantal polen | 3 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal ingangen | 1 |
| Breedte | 145 mm |
| Aantal uitgangen | 7 |
| Mechanische codering | Ja |
| Kleur van het separate adapterstuk | Zonder adapterstuk |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal behuizing | Polyamide (PA) |
| Vuurbelasting | 25.551 kWh |
| Contactmateriaal | Overig |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Vertind |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Doorgangsweerstand | 1 mOhm |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Lengte | 190 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Type verdeler | Verdeelblok |
| Nom. (meet)stroom naar armatuur | 25 A |
| Fase-aftakking | L1-L3 |
| Type vergrendeling | Geïntegreerd in plug-in connector |
| Max. continutemperatuur bestendigheid contactdeel | 85 °C |
| Max. continutemperatuur bestendigheid trekontlasting | 105 °C |
| Type geïntegreerde schakeling | Geen |
| Bevestigingsmogelijkheid | Met separate adapter |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 16 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,466 kg |
| Afmeting verpakking | 0,254 x 0,172 x 0,04 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 11.760,00 per 100 st |
Artikel bevat 1 st