Wago - Compacte verdeler voor insteekbare gebouwinstallatie - 893-1606
Brutoprijs
1.558,00
per 100
Wago - Compacte verdeler voor insteekbare gebouwinstallatie - 893-1606
Ons artikelnummer
1800859
Artikelnummer fabrikant
893-1606
Type nummer
893-1606
EAN-code
4045454547677
Nom. (meet)spanning
50 V
Nom. (meet)stroom
3 A
Aantal polen
2
Beschermingsgraad (IP)
IP20
Aantal ingangen
2
Productomschrijving
893-1606 T-VERDELER 2-POL. GR.
T-verdeler 2-polig Cod. E 1 ingang 2 uitgangen groen
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1800859 |
| Artikelnummer fabrikant | 893-1606 |
| EAN-code | 4045454547677 |
| Artikelklasse (ETIM) | Compacte verdeler voor insteekbare gebouwinstallatie |
| Merk | Wago |
| Serie | Series 893 |
| Type nummer | 893-1606 |
| Omschrijving | T-verdeler 2-polig Cod. E groen |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)spanning | 50 V |
| Nom. (meet)stroom | 3 A |
| Aantal polen | 2 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal ingangen | 2 |
| Breedte | 15 mm |
| Aantal uitgangen | 4 |
| Mechanische codering | Ja |
| Kleur van het separate adapterstuk | Zonder adapterstuk |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal behuizing | Polyamide (PA) |
| Vuurbelasting | 0.015 kWh |
| Contactmateriaal | CuSn |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Vertind |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Doorgangsweerstand | 1 mOhm |
| Toegekende stootspanning | 0.8 kV |
| Lengte | 28.7 mm |
| Hoogte | 28.9 mm |
| Type verdeler | T-verdeler |
| Nom. (meet)stroom naar armatuur | 3 A |
| Type vergrendeling | Geen |
| Max. continutemperatuur bestendigheid contactdeel | 85 °C |
| Max. continutemperatuur bestendigheid trekontlasting | 105 °C |
| Type geïntegreerde schakeling | Geen |
| Bevestigingsmogelijkheid | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 30 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 25 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,11 kg |
| Afmeting verpakking | 0,11 x 0,105 x 0,045 m |
| Volle verpakking bevat | 25 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.558,00 per 100 st |
Artikel bevat 1 st