Wago - Aardrijgklem - 2002-4157
Brutoprijs
7,27
Wago - Aardrijgklem - 2002-4157
Ons artikelnummer
3009675
Artikelnummer fabrikant
2002-4157
Type nummer
2002-4157
EAN-code
4050821579441
Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls
0.25 - 4 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls
0.75 - 2.5 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads
0.75 - 4 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads
0.25 - 2.5 mm²
Breedte
5.2 mm
Productomschrijving
2002-4157 4-etage rijgklem
4-etage rijgklem Rijgklem motoraansluiting 2,5 mm² L1 - L2 - L3 - PE met markeringsdrager voor draagrail 35 x 15 en 35 x 7,5 Push-in CAGE CLAMP®
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3009675 |
| Artikelnummer fabrikant | 2002-4157 |
| EAN-code | 4050821579441 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aardrijgklem |
| Merk | Wago |
| Serie | Series 2002 |
| Type nummer | 2002-4157 |
| Omschrijving | 4-etage rijgklem Rijgklem motoraansluiting 2,5 mm² grijs |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.25 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.75 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.75 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.25 - 2.5 mm² |
| Breedte | 5.2 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Veerklemaansluiting |
| Aansluitpositie | Bovenop |
| Aantal aansluitniveaus | 4 |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Bedrijfstemperatuur | 105 - 105 °C |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Breedte/Rastermaat | 5.2 mm |
| Hoogte bij laagst mogelijke montagehoogte | 96.8 mm |
| Lengte | 103.5 mm |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Kleur | Overig |
| Hoogte | 103.5 mm |
| Diepte | 96.8 mm |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 5 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,694 kg |
| Afmeting verpakking | 0,128 x 0,112 x 0,11 m |
| Volle verpakking bevat | 25 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 7,27 per 1 st |
Artikel bevat 1 st