Wafi - Wartel kabel-/buisinvoer - 849
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Wafi - Wartel kabel-/buisinvoer - 849
Ons artikelnummer
1028016
Artikelnummer fabrikant
521207
Type nummer
849
EAN-code
08712251018476
Geschikt voor kabeldiameter
6 - 8 mm
Type schroefdraad
Pg
Nom. draadmaat metrisch/Pg
7
Met trekontlasting
Nee
Materiaal
Metaal
Opvolger
Productomschrijving
849 PG7 6- 8MM KORTE TAP WARTEL-MESSING
Dit artikel is niet meer leverbaar. Opvolger: 1008710
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1028016 |
| Artikelnummer fabrikant | 521207 |
| EAN-code | 08712251018476 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Wafi |
| Serie | 800 serie |
| Type nummer | 849 |
| Omschrijving | Wafi 849 MS wartel 6-k PG 7 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 6 - 8 mm |
| Type schroefdraad | Pg |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 7 |
| Met trekontlasting | Nee |
| Materiaal | Metaal |
| Spoed schroefdraad | 1.27 mm |
| Schroefdraadlengte | 0 mm |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Zeskant hoekmaat | 0 mm |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Slagvast | Ja |
| Kleur | Overig |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Soort afdichting | Dichtring |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 60 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,008 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st