Wafi - Wartel kabel-/buisinvoer - 12M6348
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Wafi - Wartel kabel-/buisinvoer - 12M6348
Ons artikelnummer
1188254
Artikelnummer fabrikant
514857
Type nummer
12M6348
EAN-code
08712251116448
Geschikt voor kabeldiameter
45 - 47 mm
Type schroefdraad
Metrisch
Nom. draadmaat metrisch/Pg
63
Met trekontlasting
Nee
Materiaal
Metaal
Opvolger
Productomschrijving
12M6348 MS WARTEL M63 514857 45-47M TAPLENGTE=10MM (PG48)
Dit artikel is niet meer leverbaar. Opvolger: 2079606
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1188254 |
| Artikelnummer fabrikant | 514857 |
| EAN-code | 08712251116448 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Wafi |
| Serie | 12M serie |
| Type nummer | 12M6348 |
| Omschrijving | Kabelwartel, messing vernikkeld met 6-kant, M63x1,5 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 45 - 47 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 63 |
| Met trekontlasting | Nee |
| Materiaal | Metaal |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Schroefdraadlengte | 10 mm |
| Sleutelwijdte | 66 mm |
| Zeskant hoekmaat | 0 mm |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Slagvast | Ja |
| Kleur | Overig |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Soort afdichting | Dichtring |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 60 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 317 g |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st