Wafi - Wartel kabel-/buisinvoer - 12M5042
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Wafi - Wartel kabel-/buisinvoer - 12M5042
Ons artikelnummer
1188253
Artikelnummer fabrikant
514854
Type nummer
12M5042
EAN-code
08712251116431
Geschikt voor kabeldiameter
41 - 43 mm
Type schroefdraad
Metrisch
Nom. draadmaat metrisch/Pg
50
Met trekontlasting
Nee
Materiaal
Metaal
Opvolger
Productomschrijving
12M5042 MS WARTEL M50 514854 41-43MM TAPLENGTE=9MM
Dit artikel is niet meer leverbaar. Opvolger: 2079605
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1188253 |
| Artikelnummer fabrikant | 514854 |
| EAN-code | 08712251116431 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Wafi |
| Serie | 12M serie |
| Type nummer | 12M5042 |
| Omschrijving | Wafi 12M5042 MS wartel 6-k M50 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 41 - 43 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 50 |
| Met trekontlasting | Nee |
| Materiaal | Metaal |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Schroefdraadlengte | 9 mm |
| Sleutelwijdte | 57 mm |
| Zeskant hoekmaat | 0 mm |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Slagvast | Ja |
| Kleur | Overig |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Soort afdichting | Dichtring |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 60 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 198 g |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st