Victory - IR-lamp - IRK13169R
Brutoprijs
52,00
Victory - IR-lamp - IRK13169R
Ons artikelnummer
1209577
Artikelnummer fabrikant
64245023
Type nummer
IRK13169R
EAN-code
8714681297827
Lamptype
Overig
Lampvorm
Overig
Voet
Overig
Lampspanning
240 - 240 V
Lampvermogen
500 W
Productomschrijving
IRK13169R R7S 240V 500W
Buisvormige dubbelzijdige infrarood halogeenlamp die wordt gebruikt als krachtige en zeer efficiënte warmtebron voor verschillende industriële toepassingen. Heldere uitvoering,
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1209577 |
| Artikelnummer fabrikant | 64245023 |
| EAN-code | 8714681297827 |
| Artikelklasse (ETIM) | IR-lamp |
| Merk | Victory |
| Serie | |
| Type nummer | IRK13169R |
| Omschrijving | Infra Red R7s 500W 221mm Clear 13169R |
| Land van Oorsprong | GB |
Technisch
| Lamptype | Overig |
| Lampvorm | Overig |
| Voet | Overig |
| Lampspanning | 240 - 240 V |
| Lampvermogen | 500 W |
| Dimbaar | Ja |
| Totale lengte | 221 mm |
| Diameter lamp | 11 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 5000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 500 kWh |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 2 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 29 g |
| Afmeting verpakking | 226 x 16 x 16 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 52,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st