Venture - Hogedruk natriumdamplamp - VEN00168
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Venture - Hogedruk natriumdamplamp - VEN00168
Ons artikelnummer
1951888
Artikelnummer fabrikant
00168
Type nummer
VEN00168
EAN-code
5055788101048
Lampvermogen
70 W
Lichtstroom
6500 lm
Voet
E27
Lampvorm
Buis eenkneeps (eenzijdige voeding)
Kleurweergave-index
20-39
Productomschrijving
HPST 70W/E27/HO VEN00168 HOGEDRUK NATRIUMLAMP
Gasontladingslamp met verschillende toepassingen.
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1951888 |
| Artikelnummer fabrikant | 00168 |
| EAN-code | 5055788101048 |
| Artikelklasse (ETIM) | Hogedruk natriumdamplamp |
| Merk | Venture |
| Serie | |
| Type nummer | VEN00168 |
| Omschrijving | HPST 70W/E27/HO |
| Land van Oorsprong | US |
Technisch
| Lampvermogen | 70 W |
| Lichtstroom | 6500 lm |
| Voet | E27 |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleurweergave-index | 20-39 |
| Kleurtemperatuur | 2000 K |
| Specifieke lichtstroom lamp | 93 lm/W |
| Externe ontsteker vereist | Ja |
| Extern voorschakelapparaat | Ja |
| Kwikvrij | Ja |
| Totale lengte | 156 mm |
| Diameter | 38 mm |
| Aantal ontladingsbuizen | 1 |
| Assimilatieverlichting | Nee |
| Model | Helder |
| Vervanger voor kwiklamp | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 32000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 70 kWh |
| Lampaanduiding | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 85 g |
| Afmeting verpakking | 43 x 43 x 161 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,14 |
Artikel bevat 1 st