Venture - Hogedruk natriumdamplamp - HPST 400W/E40/HO
Brutoprijs
50,40
Venture - Hogedruk natriumdamplamp - HPST 400W/E40/HO
Ons artikelnummer
1516354
Artikelnummer fabrikant
00172
Type nummer
HPST 400W/E40/HO
EAN-code
5055788102861
Lampvermogen
400 W
Lichtstroom
56000 lm
Voet
E40
Lampvorm
Buis eenkneeps (eenzijdige voeding)
Kleurweergave-index
20-39
Productomschrijving
HPST 400W/E40/HO (VEN00172) HOGEDRUK NATRIUMLAMP
Gasontladingslamp met verschillende toepassingen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1516354 |
| Artikelnummer fabrikant | 00172 |
| EAN-code | 5055788102861 |
| Artikelklasse (ETIM) | Hogedruk natriumdamplamp |
| Merk | Venture |
| Serie | |
| Type nummer | HPST 400W/E40/HO |
| Omschrijving | HPST 400W/E40/HO |
| Land van Oorsprong | US |
Technisch
| Lampvermogen | 400 W |
| Lichtstroom | 56000 lm |
| Voet | E40 |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleurweergave-index | 20-39 |
| Kleurtemperatuur | 2000 K |
| Specifieke lichtstroom lamp | 140 lm/W |
| Externe ontsteker vereist | Ja |
| Extern voorschakelapparaat | Ja |
| Kwikvrij | Ja |
| Totale lengte | 278 mm |
| Diameter | 46 mm |
| Aantal ontladingsbuizen | 1 |
| Assimilatieverlichting | Nee |
| Model | Helder |
| Vervanger voor kwiklamp | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 32000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 400 kWh |
| Lampaanduiding | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 16 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 20 g |
| Afmeting verpakking | 51 x 283 x 51 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 50,40 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,14 |
Artikel bevat 1 st