Venture - Halogeenmetaaldamplamp zonder reflector - VEN00327
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Venture - Halogeenmetaaldamplamp zonder reflector - VEN00327
Ons artikelnummer
1213836
Artikelnummer fabrikant
00327
Type nummer
VEN00327
EAN-code
5055788100263
Lampvermogen
400 W
Lampspanning
130 - 130 V
Lichtstroom
28500 lm
Voet
E40
UV-bescherming
Nee
Productomschrijving
HIE 400W/CV/DU745 VEN00327
Venture Metal Halide-lampen bieden bewezen prestaties en betrouwbaarheid. Onze unieke Uniform Arc Tubes leveren een toonaangevende levensduur en efficiëntie voor industriële, magazijn- en straatverlichtingstoepassingen. Dubbele lampen werken zowel met kwik-voorschakelapparatuur met 2-draads ontstekers als met natrium-voorschakelapparatuur met hoogspannings-ontstekers.
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1213836 |
| Artikelnummer fabrikant | 00327 |
| EAN-code | 5055788100263 |
| Artikelklasse (ETIM) | Halogeenmetaaldamplamp zonder reflector |
| Merk | Venture |
| Serie | |
| Type nummer | VEN00327 |
| Omschrijving | HIE 400W/C/V/DU/745 Vertical ±15D E40 |
| Land van Oorsprong | IN |
Technisch
| Lampvermogen | 400 W |
| Lampspanning | 130 - 130 V |
| Lichtstroom | 28500 lm |
| Voet | E40 |
| UV-bescherming | Nee |
| Kleurweergave-index | 70-79 |
| Kleurtemperatuur | 4500 K |
| Specifieke lichtstroom lamp | 34000 lm/W |
| Lampvorm | Ellips |
| Materiaal ontladingsbuis | Kwarts |
| Brandstand | s15 |
| Diameter | 120 mm |
| Totale lengte | 296 mm |
| Externe ontsteker vereist | Ja |
| Extern voorschakelapparaat | Ja |
| Gesloten armatuur noodzakelijk | Ja |
| Bruiningslamp | Nee |
| Kleur | Wit |
| Model | Helder |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 400 kWh |
| Lichtkleur | 745 |
| Lampaanduiding | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 273 g |
| Afmeting verpakking | 125 x 301 x 125 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,14 |
Artikel bevat 1 st