Venture - Halogeenmetaaldamplamp zonder reflector - HIPE 400W/C/V/LU/UVS
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Venture - Halogeenmetaaldamplamp zonder reflector - HIPE 400W/C/V/LU/UVS
Ons artikelnummer
1951669
Artikelnummer fabrikant
10043
Type nummer
HIPE 400W/C/V/LU/UVS
EAN-code
90444100435
Lampvermogen
400 W
Lampspanning
120 - 120 V
Lichtstroom
40000 lm
Voet
E40
UV-bescherming
Ja
Productomschrijving
HIPE 400W/C/V/LU/UVS HALOGEENMETAALDAMPLAMP ZONDER
Venture Metal Halide-lampen bieden bewezen prestaties en betrouwbaarheid. Deze unieke Uniform Arc Tubes leveren een toonaangevende levensduur en efficiëntie voor industriële, magazijn- en straatverlichtingstoepassingen. Lampen met open classificatie getest volgens ANSI C78.389.
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1951669 |
| Artikelnummer fabrikant | 10043 |
| EAN-code | 90444100435 |
| Artikelklasse (ETIM) | Halogeenmetaaldamplamp zonder reflector |
| Merk | Venture |
| Serie | |
| Type nummer | HIPE 400W/C/V/LU/UVS |
| Omschrijving | HIPE 400W/C/V/LU/UVS E40 |
| Land van Oorsprong | US |
Technisch
| Lampvermogen | 400 W |
| Lampspanning | 120 - 120 V |
| Lichtstroom | 40000 lm |
| Voet | E40 |
| UV-bescherming | Ja |
| Kleurweergave-index | 70-79 |
| Kleurtemperatuur | 3700 K |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Specifieke lichtstroom lamp | 91 lm/W |
| Lampvorm | Ellips |
| Materiaal ontladingsbuis | Kwarts |
| Brandstand | Overig |
| Diameter | 120 mm |
| Totale lengte | 296 mm |
| Externe ontsteker vereist | Nee |
| Extern voorschakelapparaat | Ja |
| Gesloten armatuur noodzakelijk | Nee |
| Bruiningslamp | Nee |
| Kleur | Wit |
| Model | Gematteerd |
| Gemiddelde nom. levensduur | 20000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 400 kWh |
| Lichtkleur | 737 |
| Lampaanduiding | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 240 g |
| Afmeting verpakking | 125 x 301 x 125 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,14 |
Artikel bevat 1 st