Turck - Stromingsmonitor - FCS-N1/2A4-NAEX0
Brutoprijs
525,85
Turck - Stromingsmonitor - FCS-N1/2A4-NAEX0
Ons artikelnummer
1149057
Artikelnummer fabrikant
6870471
Type nummer
FCS-N1/2A4-NAEX0
EAN-code
4047101174236
Instelbare aanspreekwaarde voor stroming bij vloeistoffen
1 - 100 m/s
Drukvastheid meetkop
60 bar
Uitvoering elektrische aansluiting
Overig
Meetprincipe
Thermisch
Productomschrijving
FCS-N1/2A4-NAEX0 SENSOR 6870471
stromingsbewaking, onderdompelingssensor zonder geïntegreerde verwerkingselektronica, Kabellengte 2 m, Onderdompelingssensor, Ex-sensor voor vloeibare media, calorimetrisch werkingsprincipe, afstelling met Ex-verwerkingsapparaat, weergave via LED-bargraph aan het verwerkingsapparaat, Apparaat met kabel, 4-draadsaansluiting op een Ex0-verwerkingsapparaat, ATEX-categorie II 1/2 G, Ex-zone 0, ATEX-categorie II 1 D, Ex-zone 20
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1149057 |
| Artikelnummer fabrikant | 6870471 |
| EAN-code | 4047101174236 |
| Artikelklasse (ETIM) | Stromingsmonitor |
| Merk | Turck |
| Serie | |
| Type nummer | FCS-N1/2A4-NAEX0 |
| Omschrijving | stromingsbewaking, onderdompelingssensor zonder geïntegreerde verwerki |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Instelbare aanspreekwaarde voor stroming bij vloeistoffen | 1 - 100 m/s |
| Drukvastheid meetkop | 60 bar |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Meetprincipe | Thermisch |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,269 kg |
| Afmeting verpakking | 0,05 x 0,11 x 0,11 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 525,85 per 1 st |
Artikel bevat 1 st