Turck - Stromingsmonitor - FCS-N1/2A4-ARX-H1140
Brutoprijs
508,50
Turck - Stromingsmonitor - FCS-N1/2A4-ARX-H1140
Ons artikelnummer
1600780
Artikelnummer fabrikant
6871035
Type nummer
FCS-N1/2A4-ARX-H1140
EAN-code
4047101175608
Instelbare aanspreekwaarde voor stroming bij vloeistoffen
1 - 150 m/s
Drukvastheid meetkop
100 bar
Nom. stuurspanning bij DC
21.6 - 26.4 V
Type stuurspanning
DC
Uitvoering elektrische aansluiting
Insteekaansluiting (Plug-in)
Productomschrijving
FCS-N1/2A4-ARX-H1140 6871035
stromingsbewaking, onderdompelingssensor met geïntegreerde verwerkingselektronica, Onderdompelingssensor, Sensor voor vloeibare media, Calorimetrisch werkingsprincipe, Afstelling via potentiometer, Weergave via LED-bargraph, DC 4-draads, 21.6…26.4 VDC, N.O., relaisuitgang, apparaat met stekker, M12 x 1
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1600780 |
| Artikelnummer fabrikant | 6871035 |
| EAN-code | 4047101175608 |
| Artikelklasse (ETIM) | Stromingsmonitor |
| Merk | Turck |
| Serie | |
| Type nummer | FCS-N1/2A4-ARX-H1140 |
| Omschrijving | stromingsbewaking, onderdompelingssensor met geïntegreerde verwerkings |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Instelbare aanspreekwaarde voor stroming bij vloeistoffen | 1 - 150 m/s |
| Drukvastheid meetkop | 100 bar |
| Nom. stuurspanning bij DC | 21.6 - 26.4 V |
| Type stuurspanning | DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Meetprincipe | Thermisch |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,386 kg |
| Afmeting verpakking | 0,05 x 0,11 x 0,11 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 508,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st