Turck - Stromingsmonitor - FCS-GL1/2T-NA
Brutoprijs
309,25
Turck - Stromingsmonitor - FCS-GL1/2T-NA
Ons artikelnummer
1065155
Artikelnummer fabrikant
6870422
Type nummer
FCS-GL1/2T-NA
EAN-code
4047101173758
Uitvoering procesaansluiting
Schroefdraadaansluiting
Instelbare aanspreekwaarde voor stroming bij vloeistoffen
1 - 70 m/s
Drukvastheid meetkop
5 bar
Uitvoering elektrische aansluiting
Overig
Meetprincipe
Thermisch
Productomschrijving
FCS-GL1/2T-NA 6870422
stromingsbewaking, onderdompelingssensor zonder geïntegreerde verwerkingselektronica, Kabellengte 2 m, Onderdompelingssensor, sensor voor vloeibare media, calorimetrisch werkingsprincipe, afstelling met verwerkingsapparaat, weergave via LED-bargraph aan het verwerkingsapparaat, sensor uit PTFE, apparaat met kabel, 4-draadsaansluiting op een verwerkingsapparaat
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1065155 |
| Artikelnummer fabrikant | 6870422 |
| EAN-code | 4047101173758 |
| Artikelklasse (ETIM) | Stromingsmonitor |
| Merk | Turck |
| Serie | |
| Type nummer | FCS-GL1/2T-NA |
| Omschrijving | stromingsbewaking, onderdompelingssensor zonder geïntegreerde verwerki |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering procesaansluiting | Schroefdraadaansluiting |
| Instelbare aanspreekwaarde voor stroming bij vloeistoffen | 1 - 70 m/s |
| Drukvastheid meetkop | 5 bar |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Meetprincipe | Thermisch |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 12 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,181 kg |
| Afmeting verpakking | 0,05 x 0,11 x 0,12 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 309,25 per 1 st |
Artikel bevat 1 st