Turck - Stromingsmonitor - FCS-GL1/2A4P-VRX/230VAC
Brutoprijs
415,00
Turck - Stromingsmonitor - FCS-GL1/2A4P-VRX/230VAC
Ons artikelnummer
1135531
Artikelnummer fabrikant
6870098
Type nummer
FCS-GL1/2A4P-VRX/230VAC
EAN-code
4047101171983
Uitvoering procesaansluiting
Schroefdraadaansluiting
Instelbare aanspreekwaarde voor stroming bij vloeistoffen
1 - 150 m/s
Drukvastheid meetkop
100 bar
Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz
195 - 264 V
Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz
195 - 264 V
Productomschrijving
FCS-GL1/2A4P-VRX/230V 6870098
stromingsbewaking, onderdompelingssensor met geïntegreerde verwerkingselektronica, Kabellengte 2 m, Onderdompelingssensor, Sensor voor vloeibare media, Calorimetrisch werkingsprincipe, Afstelling via potentiometer, Weergave via LED-bargraph, AC 5-draads, 195...264 VAC, wisselcontact, relaisuitgang, apparaat met kabel
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1135531 |
| Artikelnummer fabrikant | 6870098 |
| EAN-code | 4047101171983 |
| Artikelklasse (ETIM) | Stromingsmonitor |
| Merk | Turck |
| Serie | |
| Type nummer | FCS-GL1/2A4P-VRX/230VAC |
| Omschrijving | stromingsbewaking, onderdompelingssensor met geïntegreerde verwerkings |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering procesaansluiting | Schroefdraadaansluiting |
| Instelbare aanspreekwaarde voor stroming bij vloeistoffen | 1 - 150 m/s |
| Drukvastheid meetkop | 100 bar |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 195 - 264 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 195 - 264 V |
| Type stuurspanning | AC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Meetprincipe | Thermisch |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,67 kg |
| Afmeting verpakking | 0,06 x 0,11 x 0,13 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 415,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st